Firmamız 2016 - 2019 yılları arasında Türkiye'nin bir çok ilinde İş Sağlığı ve Güvenliği adına bir çok faaliyette bulunduğu ve faaliyetlerini yürütüp yapmış olduğumuz bir   çok köklü kuruma hizmet verilmiştir. İş kazalarının önüne geçmek ekip işidir gelin hep beraber bu İş kazalarının önüne geçeilim.

 

 İş Güvenliği adına yapmış olduğumuz. Güvenlik Filesi, Güvenlik Ağı Filesi, İŞ GÜVENLİĞİ ŞAKAYA GELMEZ.

 

Gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız, siz de Türkiye'nin en başarılı İSGB'siyle çalışın.

 

 

Beraber Çalıştığımız Firmalar, Şirketler ve Kurumlar;

 

 

     

Malatya Çalık Denim, fabrika inşasında Çalık Denim ve Çalık Holdingde Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliğini Tercih Etti.

Bozok Üniversitesi Hastanesi ve Bozok Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Sivas Göksu Yalıları Sivas Göksu Köşk İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Almer İnşaat ve Mermer İnşa binalarının güvenlik ağı ve güvenlik file işinde bizleri tercih ettiler.

 

Bg GRUP İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Konya Selçuk Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Ek Bine İnşası ve Meslek Yüksek Okulu Yenileme İnşası, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Tokat Gaziosman Paşa Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Sivas Divriği İlçesi Toki Konutları, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

 

Yozgat Valiliği, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Karadağ İnşaat, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Tunceli Valiliği, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

İşkur binası, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Kastamonu Konut Kent, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Sivas Netap İnşaat, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Polis Akademisi/ Okulu, İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Sosyal Güvenlik Kurumu, Sosyal Sigortalar Kurumu İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.

Malatya Çalık Holding

Malatya Çalık Denim Diesel Fabrikası İnşası İş Sağlığı ve Güveniği İşinde Bizimle Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği İşinde bizim firmamızı tercih etti.