Asansör ve şaft boşluğu güvenlik ağı, polyester ve polyamid ipten üretilen yüksek mukavemetli darbelere karşı dayanıklı 7 ve 9 metreden 100 kg test belgeli güvenlik ağı ile ankrajı yapılarak montaj işlemi gerçekleştirilir

Güvenlik Sistemleri; yılların vermiş olduğu deneyim ile asansör ve şaft boşluğu güvenliği ağları montajı ve imalatı hizmetlerini vermektedir.

Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.

Firmamızın iş anlayışı, hizmetlerimizin ve üretimlerimizin kalitesinin tüm rakiplerimizden üstün, özgün tasarımlı, firmamızı temsil eden, imajımızı belirten seviyede olması, sektörde son teknolojiyi takip edip uygulamak, uluslararası arenada sektörün iyileri arasında sayılmak, Türkiye’de ise her zaman ön sıralarda olmaktır.

Asansör Boşluğu, Galeri Boşluğu, Merdiven Boşluğu, Şaft Boşluğu gibi iç cephe boşluklarında düşme olarak meydana gelmektedir.

Profesyonel çalışma ekibimiz her türlü iç cephe boşluklarında uygun çözümlemeyi üretmektedir. Uygulama aşamasında iş güvenliği uzmanı refakatinde iş güvenliği kurallarına mutlak uyum prensibiyle çalışmaktadır.
İç ve dış cephelerde yüksekten düşmeyi önlemeye yönelik aldığımız önlemler aynı zamanda yüksekten malzeme düşmesinden kaynaklı kazaları da engellemektedir.